PRODÁNO Prodej domu s velkým pozemkem obec Psáře, okr. Benešov

Lokalita: Psáře

Evidenční číslo:
237/2167
Typ:
Domy
Druh:
prodej
Adresa:
Psáře
Plocha pozemku:
4400 m2
Plocha užitná:
220 m2
Stav:
Dobrý
Umístění:
Okraj obce
Typ budovy:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

PRODÁNO Nabízíme na prodej prostorný třípodlažní rodinný dům s obrovským pozemkem 4.400 m v obci Psáře, okr. Benešov.

Kompletní prezentace na www.dumPsare.cz

O nemovitosti
Nabízíme vám ke koupi dům 6+kk, ke kterému náleží rovinatý pozemek o celkové ploše 4.400 m, který vám poskytne soukromí i prostor pro rekreaci i případné zájmy. Velkorysý pozemek se skládá z několika souvisejících částí okrasné zahrady, zastavěné plochy, ovocného sadu a přírodní louky. Můžete tedy mít velkou upravenou zahradu, ovocný sad i dost velký pozemek na zemědělskou činnost. Prostě takové vše v jednom a bez prostorových kompromisů.

Dům
Jedná se o rodinný zděný podsklepený dům o dispozici 6+kk z roku 1996. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbem, na který navazuje kuchyňský kout s oknem, ložnice, prostorná koupelna s vanou, samostatné WC a vstupní hala, ze které vede dřevěné masivní schodiště do obytného podkroví. V podkroví naleznete další prostorný obývací pokoj, 3 ložnice, WC a balkon, ze kterého je vidět až na horu Blaník. Z chodby v podkroví je přístup na půdu, která vám poskytne prostor na uskladnění mnoha věcí.

Dům je zkolaudován jako rodinný dům, má přiděleno číslo popisné, a je tak vhodný jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreaci.

Celý dům je podsklepen a suterén tak tvoří zázemí domu. Nachází se zde prostorné místnosti pro skladování vašich věcí, dílenský kout i elektrokotel s dálkovým ovládáním.

Vytápění je zajištěno elektrokotlem s dálkovým ovládáním (aplikací na mobilu) a ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem se zásobníkem. Do domu je přivedena pitná voda z obecního vodovodu. Odpadní voda je svedena do žumpy.

Pozemek
V oplocené části pozemku se kromě domu samotného nachází také vjezd na pozemek s parkovacím stáním pro 2 až 3 auta a okrasná zahrada. Nachází se tu i dřevěný zahradní domek (kůlna) na skladování zemědělského nářadí a skleník. Na zahradě se nachází ovocné a okrasné stromy. Neoplocenou část pozemku tvoří přírodní louka. Celý soubor pozemků je rovinatý a pravidelného tvaru a pozemky jsou tak snadno udržovatelné.
Obec
Obec Psáře je menší vesnice na dohled od hory Blaník. Dle oficiálních údajů v ní trvale žije 127 obyvatel. V obci se nachází úřadovna místního úřadu, kostel, zastávka autobusu (trasa Vlašim-Kácov), dětské hřiště na návsi. Jednou týdně do obce zajíždí pojízdná prodejna základních potravin.
Lokalita/vzdálenosti
Obec Psáře má strategickou polohu, co se týká dopravního spojení i možnosti využití volného času. Leží asi 1 km od sjezdu i nájezdu na dálnici D1. Vzdálenost do Prahy po D1 je 50 km. Na nákup můžete dojet do městečka Kácov (7 km) nebo do města Vlašim (11 km). Lokalita je vhodná i pro rekreaci. V blízkosti řeka Sázava Sázavy, Ranč Licoměrsko i nové golfové hřiště Panorama Golf Resort Kácov.

Kompletní prezentace na www.dumPsare.cz

Základní info

Umístění:
Okraj obce
Typ objektu:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Psáře

Plochy

Plocha zastavená::
126m2
Plocha zahrady::
4274m2

Počty místností, umístění

Počet NP::
2
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
E - Nehospodárná
Podle vyhlášky::
vyhláška 78/2013 Sb.
Energetická náročnost::
382kWh/m2

Máte otázku?