PRODÁNO Prodej bytu v novostavbě Viladomy Milíčovská les, OV 3+kk + zahrádka + 2 gar. stání

Lokalita: Na Formance, Praha 4, Újezd u Průhonic

Evidenční číslo:
235/2167
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Na Formance, Praha 4, Újezd u Průhonic
Plocha užitná:
91 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Novostavba
Umístění:
Okraj obce
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

V novostavbě z roku 2006 v projektu Viladomy Milíčovský les exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk s velkým sklepem, vlastní zahrádkou 128 m2 a dvěma garážovými stáními. Kompletní prezentaci bytu včetně půdorysů a virtuální prohlídky naleznete na webu nemovitosti www.bytUjezd.cz. V bytě je prostorná koupelna s denním světlem, vybavená vanou, sprchovým koutem, dvojitým umyvadlem, wc i podlahovým vytápěním. Naproti koupelně je situováno samostatné WC s instalací pro pračku a sušičky. Podlahy jsou kryté dlažbou a dřevěnou plovoucí podlahou s parketovým vzorem. V kuchyňské lince do U je vestavěná myčka nádobí, sklokeramická varná deska, el. trouba a digestoř s odtahem do komína. Byt je vytápěn ústředním topením pomocí radiátorů. V koupelně je navíc zajištěno celoroční vytápění pomocí otopného žebříku s kombinovaným ohřevem (teplou vodou i elektrickou energií) a dále pak vytápění podlahy napojené na systém ústředního topení.
V bytě se myslelo i na úložné prostory. Je v něm komora s variabilním policovým systémem, v předsíni vestavěný botník, v chodbě před ložnicemi velká vestavěná skříň. K bytu dále náleží prostorný sklep 6,5 m, což ocení hlavně sportovně založení lidé pro uskladnění kol a sportovního náčiní. Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiložených půdorysů. Byt je nyní vyklizen a jeho současný stav je patrný z přiložených fotografií. Pro lepší prostorovou představu zařízeného bytu přikládáme i 3D půdorys. Součástí prezentace bytu je i virtuální 3D prohlídka, která vám umožní podrobně projít si celý byt i s předzahrádkou v klidu svého domova.

ZAHRADA
K bytu náleží vlastní předzahrádka. Jedná se o samostatnou parcelu ve vlastnictví majitele bytu. Na zahrádce se nachází menší zahradní chatka/kůlna s přístřeškem, vhodná k uložení zahradního nábytku i pro kryté posezení.

DŮM
Jedná se o zděnou třípodlažní novostavbu z roku 2006. Dům má vlastní centrální kotelnu a rozvod tepla.

GARÁŽOVÁ STÁNÍ
Součástí prodeje jsou i dvě parkovací stání, jedno kryté pod společným uzamčením a jedno venkovní za závorou. Garážová stání se nacházejí v přilehlém garážovém objektu.
Byt se nachází v komplexu moderních domů, nedávno postavených podél ulice Formanská. Lokalita se nachází v katastrálním území Újezd u Průhonic a je součástí Prahy 4. Je situována na jihovýchodním okraji Prahy mezi sídlištěm Jižní Město a Průhonicemi. V těsném sousedství se rozkládá lesopark Milíčovský les s rybníky, který je součástí přírodní rezervace Botič Milíčov.

Blízkost rozlehlého lesoparku s rybníky a cyklostezkami umožňuje příjemné sportování a trávení volného času v pěkné přírodě bez nutnosti dojíždění. To ocení snad všichni, od aktivních jednotlivců po rodiny s dětmi i senioři.
Doprava je zjednodušena parkováním přímo u domu na vlastních parkovacích místem. V případě potřeby se dá využít i doprava MHD, zastávka BUS je jen pár metrů od domu.

Kompletní prezentaci bytu včetně půdorysů a virtuální 3d prohlídky bytu se zahradou najdete na webu www.bytUjezd.cz

Základní info

Umístění:
Okraj obce
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Na Formance, Praha 4, Újezd u Průhonic

Plochy

Plocha zahrady::
128m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
Přízemí
Počet NP::
3
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
C - úsporná
Podle vyhlášky::
vyhláška č. 148/2007 Sb.
Energetická náročnost::
146kWh/m2

Máte otázku?