PRODÁNO Prodej bytu OV 3+kk/L, Praha 4 - Chodov, ul. Křejpského

Lokalita: Křejpského, Praha 4, Chodov

Evidenční číslo:
242/2167
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Křejpského, Praha 4, Chodov
Plocha užitná:
66 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Dobrý
Umístění:
Sídliště
Konstrukce:
Panelová

Popis nemovitosti

PRODÁNO Koupit zrekonstruovaný byt, který vám nebude vyhovovat, nebo raději koupit byt v původním stavu a zrekonstruovat si ho nově podle svého, a to vše ve výsledku za podobné peníze? To je otázka, kterou si klade hodně kupujících.

Maximum informací o bytu naleznete na stránce nemovitosti www.bytKrejpskeho.cz.

Já Vám teď mohu nabídnout druhou variantu - byt v původním stavu. Jedná se o dispozici 3+kk/L, v Praze 4 Chodov, v ulici Křejpského. Byt je umístěn do 3. nadzemního podlaží desetipodlažního panelového domu a je orientován na východ. Na této straně domu je jen nízká výstavba, takže nikomu nevidíte do oken.

Interiér bytu je v původním stavu, vhodný k celkové rekonstrukci. Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiloženého půdorysu. V bytě je jedna nosná stěna (oddělující ložnici s lodžií od dalších částí bytu), a tak se nabízí i možnost propojení OP s menší ložnicí (viz. současný stav) a vytvoření prostorného 2+kk/L. Může to být ideální řešení pro bezdětný pár, který si chce užívat větších místností. A kdyby bylo potřeba, dá se příčka snadno vrátit a získat tak další ložnici. Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiloženého 2D půdorysu (je v něm vyznačena i variabilní příčka). Pro lepší inspiraci, jak byste si mohli byt uspořádat, přikládám i dva 3D půdorysy zrekonstruovaného a vybaveného bytu (variantu 2+kk/L i variantu 3+kk/L). Byt se prodává v původním stavu - viz foto. Případná rekonstrukce a nové vybavení bytu je už na novém majiteli, to v ceně není.

Celková podlahová plocha bytu (dle zákona počítáno včetně zastavěné plochy příček, stoupaček a zařizovacích předmětů) činí 65,7 m2. K bytu náleží užívací právo k lodžii přístupné z bytu a ke sklepní kóji v přízemí domu, jejichž plochy nejsou zahrnuty do celkové podlahové plochy bytu.

DŮM
Dům prošel rekonstrukcí, má novější vstupní portály, zateplenou fasádu, plastová okna s předokenními žaluziemi, plastové stoupačky, zrekonstruované lodžie a nový prostorný výtah. Do bytu je bezbariérový přístup.

Lokalita
Důležitým parametrem každé nemovitosti je její lokalita. Pokud pracujete v Praze nebo máte děti, uvítáte metro v pěší dostupnosti, blízké školy, parky, hřiště, obchody i zdravotní služby. Přímo v ulici se nachází supermarket Billa, základní i mateřská škola a rovněž vstup do Centrálního parku, kde najdou děti dost hřišť, a který je vhodný i k procházkám. Blízko je i poliklinika, městská knihovna, místní obchodní centrum OC Opatovská, gymnázium a pár minut chůze na stanici metra C Opatov. Dobře dostupné je i OC Chodov a Hostivařský a Milíčovský lesopark.
Více na www.bytKrejpskeho.cz

Základní info

Umístění:
Sídliště
Konstrukce:
Panelová
Adresa:
Křejpského, Praha 4, Chodov

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
3. patro
Počet NP::
10
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
C - úsporná
Podle vyhlášky::
vyhláška 78/2013 Sb.
Energetická náročnost::
70kWh/m2

Máte otázku?