PRODÁNO Prodej bytu OV 2+kk, Praha 3 - Žižkov, ul. Křivá

Lokalita: Křivá, Praha 3, Žižkov

Evidenční číslo:
240/2167
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Křivá, Praha 3, Žižkov
Plocha užitná:
43 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Dobrý
Umístění:
Klidná část obce
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

PRODÁNO Hledáte menší, útulný byt v cihlovém domě v širším centru Prahy? Co byste říkali třeba bytu 2+kk se zděnou koupelnou, parketami a špaletovými okny, na okraji Žižkova v lokalitě Jarov? V místě, kde máte vše po ruce - parky, obchody, školy, sportoviště i dobré spojení MHD?
Maximum informací k bytu (vč. půdorysů, více fotek, vizualizace, virtuální prohlídky) naleznete na webu www.bytJarov.cz.
Byt se nachází ve 3. patře (4. NP) s výtahem, v cihlovém domě ze 70. let 20. století.
Tento byt vás zaujme na první pohled. Cihlový dům, parkety, špaletová okna, zděná koupelna a nábytek na míru dodává bytu na solidnosti. Jedná se o příjemný byt ideálně pro 2 osoby.
Byt prošel před časem úpravami. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Obývací pokoj je částečně propojen s prostornou ložnicí, což dává bytu vzdušnost. V bytě byly zachovány parkety a špaletová okna. Obojí je původní. Nábytek byl zhotoven na míru a je barevně sladěn. Jedná se zejména o velkou vestavěnou skříň v ložnici, dvě postele, dva pracovní stoly s policemi, skládací dveře mezi OP a ložnicí, policovou stěnu v OP, nábytkovou stěnu v OP, věšákovou stěnu v předsíni. Další úložný prostor v bytě tvoří vestavěné skříně v předsíni a skříňky pod stropem v koupelně. V bytě můžete po nastěhování hned bydlet. Byt je prodáván včetně současného nábytku a většiny spotřebičů a dalšího vybavení.
Dle prohlášení vlastníka se jedná o byt dispozice 2+kk a výměře 40,6 m2. K bytu dále náleží užívací právo sklepa o výměře 2,9 m2, jehož plocha se nezapočítává do plochy bytu.
Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiložených půdorysů. 2D půdorys zobrazuje současný stav bytu včetně zakreslení nábytku. Na něm je vyznačen i původní vstup do ložnice z předsíně, který je nyní zastavěn nábytkem. K bytu náleží sklep v suterénu domu, do kterého se vám vejde hodně věcí, včetně kol. V domě se nachází i společná kolárna/kočárkárna. Orientace bytu je na příjemný jihovýchod s výhledem do místního parčíku i na vrch Třešňovka.
Pro ty z vás, kteří dají přednost modernějšímu vzhledu, jsme pro inspiraci připravili vizualizaci bytu s jeho možným vzhledem po úpravách. Součástí vizualizace je 3D půdorys a pohledy na ložnici i obývací pokoj s kuchyňským koutem po úpravách a s novým vybavením. Rozhodnutí o případných úpravách bytu i jejich realizace a financování je již na novém vlastníkovi.

Dům se nachází na okraji pražské čtvrti Žižkov, v blízkosti místní části Jarov a Pražačka. V lokalitě naleznete vše, co potřebujete pro váš spokojený život.

V pěší dostupnosti jsou:

- obchody včetně Kauflandu
- parky (Třešňovka, U kněžské louky, Na Krejcárku)
- sportoviště (sokolovna v ul. Na Balkáně, sportovní areál Pražačka včetně bazénu, koupaliště a stadionu). Blízko domu vede i cyklostezka.
- školy (mateřské, základní, gymnázium Na Pražačce)
- zdravotní zřízení (poliklinika, lékárny)
- zastávky MHD (tram i BUS)
- pošta

Maximum informací k bytu (vč. půdorysů, více fotek, vizualizace, virtuální prohlídky) naleznete na webu www.bytJarov.cz

Základní info

Umístění:
Klidná část obce
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Křivá, Praha 3, Žižkov

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
3. patro
Počet NP::
5
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
E - Nehospodárná
Podle vyhlášky::
vyhláška 78/2013 Sb.
Energetická náročnost::
199kWh/m2

Máte otázku?