PRODÁNO Prodej bytu dr. 3+1/L, Praha 4 - Háje, ul. Hekrova

Lokalita: Hekrova, Praha 4, Háje

Evidenční číslo:
241/2167
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Hekrova, Praha 4, Háje
Plocha užitná:
72 m2
Vlastnictví:
Družstevní
Stav:
Dobrý
Umístění:
Sídliště
Konstrukce:
Panelová

Popis nemovitosti

PRODÁNO Hledáte rodinný byt v blízkosti přírody? Mohl bych Vám nabídnout byt 3+1/L v klidné části Jižního Města v ulici Hekrova, v těsném sousedství Hostivařského lesoparku.

Byt prošel před časem rekonstrukcí, má zděné koupelnové jádro, vyměněné elektrické rozvody (původní kabely vedoucí po povrchu stěn byly zasekány do zdi), plastová okna, na podlahách novější PVC, stěny vyštukované (je třeba nově vymalovat). Původní dispozice bytu byla mírně změněna. Byl zastavěn průchod z předsíně do kuchyně a tím vznikl prostor pro komoru, a dále byla zkrácena ložnice a o získaný prostor zvětšena předsíň, takže je možné mít před ložnicí např. šatnu. Obě úpravy nezasahovaly do nosných stěn a lze je, v případě potřeby, poměrně snadno vrátit do původního stavu.
Třípokojový byt je situován do 1. patra (2. NP) desetipatrového panelového domu a je orientován na dvě protilehlé světové strany. OP s lodžií a kuchyň jsou orientovány na slunný jih a obě ložnice pak na chladnější sever. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu.
Celková užitná plocha bytu činí cca 72 m, z toho samotný byt cca 65,6 m, lodžie 5,6 m a sklepní kóje 1 m. Lodžie je širší, takže se na ní dá příjemně posedět a díky zasklení a jižní orientaci může sloužit i jako zimní zahrada.
Současné dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiloženého 2D půdorysu. Detailně si můžete prohlédnout byt ve virtuální prohlídce, díky níž se můžete projít bytem bezpečně a pohodlně v klidu svého domova. Byt je nyní částečně vyklizen, proto pro lepší představu o jeho možném zařízení přikládáme i 3D půdorys s vizualizací možného vybavení. Budoucí zařízení bytu je ale už na vás.
Jedná se o družstevní vlastnictví se splacenou anuitou. Převod do OV ale není možný. Případná hypotéka je tedy možná jen s ručením jinou nemovitostí.
Měsíční poplatky činí (na jednu osobu) 3.838,- Kč, z toho FO 1.700,-Kč.

Dům je po rekonstrukci, má zateplenou fasádu, nový prostorný výtah, zrekonstruované interiéry (podlahy, stěny, schránky, sklepy) i vstupy do domu. Výhodou je i bezbariérový přístup do bytů. V domě je kolárna/kočárkárna.

Jedná se o klidnější lokalitu v těsném sousedství Hostivařského lesoparku. Kousek od vstupu do lesoparku je i mini zoo, což ocení hlavně děti. Na několik dětských hřišť vidíte přímo z okna. V pěší dostupnosti je mateřská i základní škola. Lokalita je tedy vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.
Mezi další vybavení lokality patří místní supermarket, squash point, Sportovní hala Jižní Město i nedaleký plavecký bazén Jedenáctka. Spojení MHD zajišťuje několik linek autobusů. Metro C Háje je 2 stanice autobusem nebo 15 20 minut chůze.

Základní info

Umístění:
Sídliště
Konstrukce:
Panelová
Adresa:
Hekrova, Praha 4, Háje

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
1. patro
Počet NP::
10
Typ objektu::
patrový

Máte otázku?